C’est la vie te Reja – Lindi & Kristi

Një mbrëmje fantastike mes qytetarësh e artistësh!
Kristi Karkanaqe e Lind Islami; fituesit e emisionit C’est la vie,
krijuan një atmosferë si nëpër Re, siç i ka hije Resë së vetme me këmbë në tokë!
Jo vetëm dyshja fituese, por edhe artistë të tjerë të këtij edicioni të C’est la vie, si:
Ori Kuçi, Ervin Bejleri apo Offchestra,
shijuan këtë natë me muzikën më të mirë, duke kënduar edhe ata vetë!
Shoqata DoART u kujdes për çdo detaj, madje edhe për një video surprizë dedikuar Kristit dhe rrugëtimit të tij që në vegjëli e deri më tani!
Mbrëmje të tilla krijohen vetëm nga qytetarë të mirë artdashës, artistë të vërtetë, organizatorët e DoART dhe nga stafi i Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit – Bashkisë Tiranë!

Fotografia nga Alba Canaj

C’est La Vie Te Reja – Lindi & Kristi

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar